Tynki w mieście Olsztyn i nie tylko

Tynkowanie maszynowe realizowane przez naszą firmę to doskonała metoda wykończenia ścian w Państwa domku jednorodzinnym.

Taka metoda kładzenia tynków jest bardzo ekonomiczna( zadzwoń i sprawdź!) i zdecydowanie szybsza w wykonaniu od tynków tradycyjnych.

Jeśli waszym marzeniem jest wybudować dom niedrogo, ale zachowując maksymalną jakość wykończenia, serdecznie zapraszamy do przeczytania naszej strony.

Jeśli nadal się wahacie chętnie pokażemy nasze otynkowane ściany – mamy setki zakończonych pozytywnie inwestycji. Chętnie spotkamy się z Państwem na budowie i omówimy zakres i koszty prac. Działamy na terenie całego województwa – obsługujemy miasta takie jak: Olsztyn, Mrągowo, Ostróda, Szczytno i wszystkie pozostałe.

Możecie Państwo skorzystać z naszej wiedzy w doborze materiałów tynkarskich znanych i sprawdzonych marek lub powierzyć nam materiał, który sami wybierzecie. Cały czas się rozwijamy i kształcimy pracowników w zakresie najnowszych technologii w naszej branży.

Profesjonalnie wykonujemy trzy podstawowe rodzaje tynków (opis technik tynkowania znajdą Państwo w dziale ( technologia i materiały)

Nie ograniczamy się i chętnie wykonujemy zamówienia niestandardowe – czekamy na propozycje.

 

Be Sociable, Share!